Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

 
Zaměstnavatel ji poslal na prohlídku k praktickému lékaři. Kdo ji uhradí?

Zaměstnavatel ji poslal na prohlídku k praktickému lékaři. Kdo ji uhradí?
[2 minuty čtení] Místo, aby povinnou prohlídku absolvovala u závodního lékaře, kterého si zaměstnavatel platí, musela na jeho přání k lékaři praktickému. Kdo prohlídku uhradí? Podle § 59 zákona o specifických zdravotních službách se prohlídka uskutečňuje u poskytovatele pracovnělékařských služeb na základě písemné smlouvy se zaměstnavatelem nebo u praktického lékaře uchazeče.

Více ZDE
14.2.19  12:33 | PODNIKATEL.cz | Podnikání

TOPlist
Nahoru